fbpx

Kāzu ceļojums. Labākie galamērķi Tavam medusmēnesim!

Kāzu ceļojums ir viens no skaistākajiem un neaizmirstamākajiem dzīves mirkļiem. Kad brīnisķīgā ceremonija ir nosvinēta, nepieciešms mirklis, lai baudītu netraucētu divvientulību. Viens no variantiem kā baudīt viens otra kompāniju ir doties medusmēnesī. GoTrip ceļojumu veikals eksperti dalās ar galamērķiem, kuros romantika garantēta.

Kāzu ceļojums uz Turciju

Kāzu ceļojums

Lielisks galamērķis medusmēnesim ir četru jūru ieskautā Turcija ar savu saulaino klimatu, duadzveidīgo dabu un plašajām atpūtas iespējām. Pasakainā Vidusjūras piekraste būs burvīgs galamērķis Tavam medusmēnesim.

Informējam, ka Turcijā ir plašs kūrortviesnīcu klāsts, kur baudīt kā atpūtu ar ģimeni, tā arī romantisku divvientulību. Iepazīsties ar bloga rakstu “Aprīļa dēkas Turcijā! Iepazīsties ar 11 spilgtām viesnīcām, kas dāvās neaizmirstamu atpūtu Tev un Tavai ģimenei!” un izvēlies savu sapņu viesnīcu Tavam medusmēnesim!

Kāzu ceļojums uz Krētu

Kāzu ceļojums

Krētas sala ir viens no populārākajiem un senākajiem atpūtas galamērķiem. Šeit ir neskaitāmas pludmales, ko iepazīt, apbrīnojamas kalnu aizas, ko izstaigāt, daudzas unikālas pilsētiņas un ciematiņi, ko apciemot. Brīnišķīgs galamērķis, kur baudīt kāzu atvaļinājumu. Ja vēlies uzzināt vairāk, ko var apskatīt krētā, lasi bloga rakstu “10 iespaidīgākās vietas, kas Tev jāredz Krētā”.

Kāzu ceļojums uz Korfu

Kāzu ceļojums

Lieliska vieta, kur likt pamatus savai jaunajai dzīvei, ir šarmantā Korfu sala. Gleznainā sala ir kļuvusi īpaši iemīļota tūristu vidū, pateicoties lieliskajiem laikapstākļiem un krāšņajai dabai. Majestātiskie kalni, glāsmainā Jonijas jūra, smilšainā un klinšainā piekraste piešķir salai valdzinošu burvību.

Korfu var doties ekspedīcijā uz kādu kalnu virsotni. Šeit var baudīt arī rāmi romantisku kopā būšanu kādā no mazo, krāšņo pilsētiņu restorāniem vai laiskoties ar mīļoto kādā no pasakainajām pludmalēm. Lai vai ko izvēlētos, viss ir viegli sasniedzams. Ikkatrs salas viesis spēs atrast tieši sev tīkamāko, kas viņu atpūtu padarīs neaizmirstamu.

Kāzu ceļojums uz Santorini

Kāzu ceļojums

Santorīni ir ideāla izvēle tiem pāriem, kas atpūtai meklē vietu ar debešķīgiem saulrietiem, izsmalcinātākajiem restorāniem un tradicionālās virtuves tavernām, kur viesus cienā ar labākajiemēdieniem, kas pagatavoti no gardiem grieķu produktiem. Turklāt jaunlaulātos pārus reibinās vietējie vīni, kas ir unikāli, pateicoties uz salas vulkāniskās zemes nobriedušajām vīnogu šķirnēm.

Kāzu ceļojums uz Ēģipti

Medusmēnesis Ēģiptē

Tiem, kuri ieplānojuši doties medusmēnesī ziemā, labs galamērķis, kur baudīt romantisku ceļojumu būs Ēģipte. Sarkanās jūras koraļļu rifi, noslēpumainie tuksneši, majestātiskās piramīdas – ko gan vēl varētu vēlēties medusmēnesī. Iepazīsties ar bloga rakstu: “Viesnīcas Ēģiptē, kas Tripadvisor novērtētas ar izcilību”.

Daži padomi, lai Tavs medusmēnesis noritētu bez raizēm!

1. Plāno kāzu ceļojumu laicīgi

Medusmēnesi iesakam plānot laicīgi. To var sākt plānot tad, kad ir nosprausts kāzu datums, vienīgi ir vērts atcerēties, ka līgava var mainīt uzvārdu. Ceļojumu iepriekšpārdošana parasti sākas 6 – 12 mēnešus iepriekšs. Lasīt vairāk par ceļojumu iegādes laikiem bloga rakstā: “Kad ir labākais brīdis iegādāties ceļojumu par visizdevīgāko cenu? Pēdēja brīdī vai laicīgi?”

2. Dokumenti un drošība

Ja ceļojums ieplānots īsi pēc kāzām, jāreķinās, ka jaunas pases izsniegšana aizņems laiku, bet ar veco pasi ceļot nebūtu vēlams. Rezervējot ceļojumu piedāvājumu vērts pievērst uzmanību pāra jaunajam uzvārdam. Ja ir gadījis rezervēt ceļojumu piedāvājumu ar veco uzvārdu, konsultējaties ar Jūsu ceļojumu konsultantu. Ja ceļosiet uz kādu valsti, kur nepieciešama vīza vai elektroniska iebraukšanas atļauja, jāieplāno laiks arī tās saņemšanai. Tāpat noteikti parūpējies par apdrošināšanu, jo sasitumi, saaukstēšanās un nozaudētas lietas gadās arī medusmēnesī.

3. Īpašās priekšrocības, braucot medusmēnesī

Neaizmirsti pabrīdināt viesnīcu, ka braucat medusmēnesī! Daudzviet jaunlaulātos lutina ar īpašiem pārsteigumiem – ziediem, dzērieniem, īpašiem numuriņiem un mazām dāvaniņām. Informāciju par medusmēnesi var ierakstīt lauciņā “īpašas prasības” rezervējot viesnīcu vai informējot Jūsu ceļojumu konsultantu.

Iepriekšējais raksts